•Alemin En Huysuz Forum Sitesi•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Alemin En Huysuz Forum Sitesi•

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Müzeyyen senar'a yardım Konseri !

4 posters
YazarMesaj
84-rock
Co Admin
Co Admin
84-rock

Ruh Hali : Manyak
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 157
Yaş Yaş : 28
Memleket Memleket : " ѕ๓yя[α] ♥ тυη[α]

Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! Empty
MesajKonu: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 8:42 pm

MÜZEYYEN SENAR'A YARDIM KONSERİ

Şişli Belediyesi, felç geçiren Devlet Sanatçısı Müzeyyen Senar'a maddi destek amacıyla 1 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da Sibel Can'ın sahne alacağı konser düzenleyecek

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçı Sibel Can ve Senar'ın kızı Feraye Işık ile belediye hizmet binasında düzenlediği basın toplantısında, 1 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da Senar'a yakışır bir gece düzenlemek istediklerini söyledi.

Cumhuriyet'in yeni kuşak sanatçılarından Sibel Can'ın da bu gecede sahne alarak Senar'a destek vereceğini ifade eden Sarıgül ''Senar'ın, ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan mutlu bir şekilde hayatını devam ettirebilmesi için bu konseri düzenliyoruz. Bu konserden elde edilecek gelir Senar'ın hesabına yatırılacak'' diye konuştu.

Sibel Can da Senar'ın herkesin hayranlık duyduğu bir sanatçı olduğunu belirterek, genç bir sanatçı olarak yardım etmekten gurur duyacağını dile getirdi.

Müzeyyen Senar'ın kızı Feraye Işık, annesinin Sibel Can'ı kızı gibi sevdiğini ve görmek isteğini söyledi.

Işık, sağlık durumunun müsait olması halinde annesini konsere getireceklerini sözlerine ekledi.
GulFeM
Süper Moderatör
Süper Moderatör
GulFeM

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 99
Yaş Yaş : 34
Memleket Memleket : Gaflet Uykusundan...

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 8:58 pm

usta sanatcı müzeyyen senar
84-rock
Co Admin
Co Admin
84-rock

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 9:03 pm

Evet Usta sanatcı... Şarkılarıda hoşuma gidiyor.. Ama Biraz rock karışımlısını dinliyorum... Cover yani Very Happy
GulFeM
Süper Moderatör
Süper Moderatör
GulFeM

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 99
Yaş Yaş : 34
Memleket Memleket : Gaflet Uykusundan...

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 9:04 pm

eskiden dinlerdim ama uzun zamandır rap yapar söyler dinlerim ceza haric
84-rock
Co Admin
Co Admin
84-rock

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 9:09 pm

Hmm... Bende dinlemiyorum ama 84n onun coverladığı çok şarkısı var onları dinliyorum ... Şarkı sözündende anlaşılıyor zaten süper.. Smile
MecHuL
Kurucu
Kurucu
MecHuL

Ruh Hali : Huysuz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 353
Yaş Yaş : 27
Memleket Memleket : Bir Kızın Kalbinden

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 9:49 pm

Ewt Müzeyyen Senar Büyük Sanatçı
http://huysuzmekan.eniyiforum.net
84-rock
Co Admin
Co Admin
84-rock

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:24 pm

Evet bence 84 de bu yardıma katılır çünkü Müzeyyen senarı çok seviyorlar Smile
OneKedisi
Moderatör
Moderatör
OneKedisi

Ruh Hali : Agresif
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 77
Memleket Memleket : Has YOZGAT/Sorgun

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 11:59 am

herkes keske böle olsa
84-rock
Co Admin
Co Admin
84-rock

MesajKonu: Geri: Müzeyyen senar'a yardım Konseri !   Müzeyyen senar'a yardım Konseri ! I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:28 pm

Evet katılıyorum =|

Müzeyyen senar'a yardım Konseri !
1 sayfadaki 1 sayfası