•Alemin En Huysuz Forum Sitesi•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Alemin En Huysuz Forum Sitesi•

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Messi: "Perez ile görüşürüm"

2 posters
YazarMesaj
MecHuL
Kurucu
Kurucu
MecHuL

Ruh Hali : Huysuz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 353
Yaş Yaş : 27
Memleket Memleket : Bir Kızın Kalbinden

Messi: "Perez ile görüşürüm" Empty
MesajKonu: Messi: "Perez ile görüşürüm"   Messi: "Perez ile görüşürüm" I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:07 pm

İspanya La Liga takımlarından Barcelona'nın yıldız futbolcusu Lionel Messi, Real Madrid'in başkan adaylarından Florentino Perez ile görüşebileceğini; fakat Barcelona'dan ayırlmayacağını belirtti.

AS'ta yer alan haberde; Messi, Florentino Perez ile görüşmekte bir sorun olacağını düşünmediğini söyledi.

Takımından kesinlikle ayrılmayacağını ifade eden Arjantinli yıldız, Perez ile sadece görüşme teklifini kabul edeceğini sözlerine ekledi.

Messi, "Perez'den bir telefon beklediğim anlaşılmasın. Benimle ilgileneceğini de zannetmiyorum. Perez'in gündeminde başka oyuncular var. Ben sadece görüşme teklifi olursa reddetmeyeceğimi söyledim" dedi.
http://huysuzmekan.eniyiforum.net
OneKedisi
Moderatör
Moderatör
OneKedisi

Ruh Hali : Agresif
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 77
Yaş Yaş : 28
Memleket Memleket : Has YOZGAT/Sorgun

Messi: "Perez ile görüşürüm" Empty
MesajKonu: Geri: Messi: "Perez ile görüşürüm"   Messi: "Perez ile görüşürüm" I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:46 pm

paylaşım için saolasın

Messi: "Perez ile görüşürüm"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ne demiş ünlü düşünür müslüm gürses : " biz babadan böyle gördük "
» Çocuklardan Allah"a Mektup